Тақырыбы: Ағаш сумен өседі |
Мектебі: Шұбарағаш ОМ |
|||
Күні, айы: |
Мұғалімнің аты-жөні: Оспанов Ернар Кожагельдинович
|
|||
3-сынып |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:
|
||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.2.2.1 - мұғалім ұсынған тақырып негізінде өз ойын айту; |
|||
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар: Мұғалімнің көмегімен айтылып отырған сөздерді жаза алады. |
|||
Оқушылардың басым бөлігі: Қазақтың төл дыбыстарын айыра алады. |
||||
Кейбір оқушылар: Сол мәтіннің мағынасы мен сөздердің аудармасын біледі. |
||||
Сабақтың барысы |
||||
Сабақтың басы (2-5 минут) |
(МК) оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру. |
|
||
Сабақтың ортасы (6-30 минут)
|
Жаңа сөздер:Айнала,отырғызу,әрине. Тыңдалым 1-тапсырма. Мәтінді тыңда. Сұрақтарға жауап бер. 1.Мәтін не туралы? 2. Мектеп неше қабатты? 3. Мектептің айналасы қандай? Оқылым 2-тапсырма. Мәтінді оқы. Мәтіннен жаңа сөздерді тап. Жазылым. 3-тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қойып, көшіріп жаз. Мен ағаш..... Сен ағаш...ба? Сіз .....отырғызасыз. Ол .....әкелді. |
Оқулық
|
||
Сабақтың соңы (35-40 минут) |
(Қ) Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады. Үй жұмысы: өленді жаттау |
|
||
Қосымша ақпарат |
||||
Қорытындылау |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не? Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 2.Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |