Тақырыбы: Көктем мезгілі |
Мектебі: Шұбарағаш ОМ |
|||
Күні, айы: |
Мұғалімнің аты-жөні: Оспанов Ернар Кожагельдинович
|
|||
3-сынып |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:
|
||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.2.1.1 - сөйлеу барысында мәтін тақырыбына сәйкес сөздерді қолдану; 3.2.2.1 - мұғалім ұсынған тақырып негізінде өз ойын айту; |
|||
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар: Мұғалімнің көмегімен айтылып отырған сөздерді жаза алады. |
|||
Оқушылардың басым бөлігі: Қазақтың төл дыбыстарын айыра алады. |
||||
Кейбір оқушылар: Сол мәтіннің мағынасы мен сөздердің аудармасын біледі. |
||||
Сабақтың барысы |
||||
Сабақ тың басы (2-5 минут) |
(МК) оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру. |
ресурс
|
||
Сабақ тың ортасы (6-30 минут)
|
Жаңа сөздер: Қар ериді Жиі Найзағай ойнайды Бүршік жарады Тыңдалым, айтылым 1-тапсырма. Өлеңді тыңда. Өлең не туралы? Оқылым 2-тапсырма. Мәтінді оқы. Көктем айлары: наурыз , сәуір ,мамыр. Көктемде күн жылынады. Қар ериді, найзағай ойнайды ,жаңбыр жиі жауады. Құстар ұшып келеді. Ағаштар бүршік жарады. Көктем-жылдың әдемі мезгілі. ҚБ Оқылым Айтылым 3-тапсырма. Сөздерді мағынасына қарай сәйкестендір. Сөз тіркесін құра. Қар Ауа райы Жаңбыр Найзағай Бүршік Құстар Жазылым 4-тапсырма. Суретті пайдаланып, сөйлемді толықтыр. Көктемде ... ериді. Ағаштар ... жарады. Айтылым 5-тапсырма. Әр суретке бір сөйлемнен құра. Айтылым 6-тапсырма. Сұрақтарға жауар бер.
Кел жаттайық! Көктем Үстін жасыл түк басып, Көктем келді нық басып. Тоғандарға тығылып, Кетті лезде қыс қашып. Өтепберген Ақыпбеков |
Оқулық
|
||
Сабақтың соңы (35-40 минут) |
(Қ) Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады. Үй жұмысы: 90-бет. Тақпақты жаттау |
|
||
Қосымша ақпарат |
||||
Қорытындылау |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе не? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1: 2: |